Linguas : Gl Es

Inscritos concurso

27-07-2024 - 27-07-2024 CST Real Sociedad Deportiva Hípica

Jinete Caballo Prueba
Ruth Rodríguez Naya PRADIÑO PM 0,80m.
Ines Rodriguez Arias RAGGA MUFFIN 1,20m.
Ines Rodriguez Arias ELEIOS SIR D'ALCOVA 1,00m.
Claudia Varela Rey BECKHAM 0,80m.
Sainza Otero Villarino TOXIÑA 0,80m.
Julián Aneiros Quintiana ARTISTE D'AUVILLE 1,20m.
Ana Alonso Expósito REMONDO DE OLID & R 0,80m.
Sabela Fernández Purriños GOTHAM CALISTO 1,00m.
Adriana Regueira Miguez CAMPEON 1,10m.
Adriana Regueira Miguez POLARIS 1,00m.
Adriana Regueira Miguez CRONOS D´ELLE 0,80m.
Valeria Mosquera Martinez ARES DE ORVIZ 0,80m.
Valeria Mosquera Martinez YOUI 0,80m.
Carmen Fernandez Teijeiro QHARI EBL 1,10m.
Carmen Fernandez Teijeiro QHARI EBL 1,20m.
Carmen Fernandez Teijeiro QHARI EBL 1,20m.
Irene Suanzes Quintela GENIO JGF 1,10m.
Ella Zeidler Quintela STUBBENHOF'S CAN BE GOOD 1,00m.
Erika Ramos Torrente TOUNDRA D'ALLOU 1,10m.
Sofia Fernandez Riveira FLASH GORDON 0,80m.
Noa Martinez Santalla RICHI 0,80m.
Vega Ferrer Santamarina BRUMOSO 0,80m.
Noelia Fonticoba Leal SABA 0,80m.
Diego Freire Leira VITAMINAS FT 0,80m.
Ana Rodríguez Regueira MARCRAC 0,80m.
Antia Montero Breijo MISS MORKA 1,10m.
María García Suárez KYRA 1,00m.
Lola Rama Sanchez NEMO 0,80m.
Lara Bouza López ROSA D'AUGE 0,80m.
Marta Hout Pita COCO CHANEL 1,20m.
Marta Hout Pita DUBRES 13,49% 0,80m.
Martina Fernandez Santos SAKIRA 0,80m.
Lucia Fernandez Buron GALLU 0,80m.
Paula Mateo Coira PICHONA III 0,80m.
Leire Martínez Torrente MIMA 0,80m.
Mara Cabarcos Anca BRUMOSO 0,80m.
Angela Pardo Machado PICHONA III 0,80m.
Mario Tenreiro Hercules MALHEIRO 1,00m.
Mario Tenreiro Hercules MALHEIRO 1,10m.
Irene Suanzes Quintela GENIO JGF 1,00m.
Atenea Cascallana Adrio MIMO 0,80m.
Marta Santos Llano NUNCIO PH 1,20m.
Guillermo Alcalá Medina PDM INDALICA 1,20m.
Irene Nuñez Gonzalez FARO DE DEIRO 0,80m.
Marta Piñeiro López CORNET DREAM 1,00m.
Marta Piñeiro López MORITA XXXVII 0,80m.
Marta Piñeiro López DAKOTA DE SANCRIS 0,80m.
Noa García Abeledo KORA SS 1,20m.
Paula Paredes Etchevers CENTURION 1,10m.
Zaira Vilariño García AVILA DEL ONTANAL 1,10m.
Eugenia Martínez de Vierna HONEYSUCKLE MV 1,00m.
Ines Sanjurjo Teijeiro DRUIDA DOS VALES 0,80m.
Julia Rico Braña MOONLIGHT DA SEARA 0,80m.
Sara Suarez Carro MOONLIGHT DA SEARA 1,00m.
Jesus Zapico Vigo FURIA 0,80m.
Sara Suarez Carro INDIANA DE SINDE 1,00m.
Marta Hout Pita DUBRES 13,49% 1,00m.
Manuela Blanco Fernandez-Castro SALVIA 1,00m.
Belén Rodríguez Suárez UUNA DE BELUCHI 1,20m.
Iria Rodríguez Suárez COMBIP DE BELUCHI 1,00m.
Iria Rodríguez Suárez SCAR DE BELUCHI 0,80m.
Adrián García Prieto SOLA 1,00m.
Joaquín Poves Gil EGGIE DEL MASET 1,20m.
Leticia Vázquez Queijas PLEYADES DEL AMOR 1,00m.
Francisco Ismael Rozamontes Martínez OLIMPIA RZ 1,10m.
Lara Ramos Vila GITANA 0,80m.
Zaida Arboiro Pena DIMENA DC 1,10m.
Zaida Arboiro Pena BUNDY 1,00m.
Daniela Núñez Castedo ESTELA 1,00m.
Ainhoa Leis Villar BRUCE WAYNE MQ 1,00m.
Lola Nieto Vela COLIN VAN OVERIS Z 1,00m.
Nicolás Rey Pascalin FANUBERTHA 0,80m.
Nicolás Rey Pascalin FANUBERTHA 1,00m.
Aitana Miguez Marchini DAMERO DC 1,00m.
Aitana Miguez Marchini DAMERO DC 1,10m.
Carlota García Peña OFERENTE PH DE CERNADAS 1,00m.
Adriana Fernandez-Castro Peña OFERENTE PH DE CERNADAS 1,00m.
Diego Lage Domínguez NERIMODO 1,10m.
Jose Andres Tojeiro Baños SIMBA VAN DE FRUITKORF 1,20m.
Catuxa González Montero AMELIE Z 1,20m.
Paula Vega Mendez JAGERMEISTER 0,80m.
Cecilia Naveira Pazos COLTERINA RZ 1,20m.
Cecilia Naveira Pazos IBERICO 1,20m.
Laura Andrade Bares SKYE 0,80m.
Julio Mario González Robinson CORNO D'OR 1,00m.
Julio Mario González Robinson CORNO D'OR 1,10m.
Julio Mario González Robinson SIMBA VAN T&L 1,20m.
Julio Mario González Robinson OLEANDER S 1,10m.
Julio Mario González Robinson OLEANDER S 1,20m.
Sofía Gesto Represa DON GUAN 1,20m.
Laura Carballo Novo GENTILE LADY 1,00m.
Cecilia Naveira Pazos POWER RZ 0,80m.
Diego Lage Domínguez CLEISSY DE SERRA COCO DL 1,00m.
Diego Lage Domínguez RP WONDERWALL 1,20m.
Enma Borrazas Varela QUIZAS DO SOUTO 0,80m.
Lorena Couce Morales SHIMBA STAR LCM 1,10m.
Gabriel García Cotelo LUNA 1,10m.
Thais Vázquez López GITANA 0,80m.
Candela Blanco Noya CHAMPION DE SEMILLY 0,80m.
Rafael Otero García SEL EOWEN 1,10m.
Fayna Garcia Gonzalez JARA 0,80m.
Paula Mendivil Rodríguez LUCIFER DE IGLESIAS 1,20m.
Marly Elizabeth Liñares Juncal EDUCADA CR 0,80m.
Hugo Sánchez Espiñeira PICASO 0,80m.
Vanesa Fuentes Regueiro COSTILLARES 0,80m.
Lourdes González Vázquez PIROPO 0,80m.
Lucía González Vázquez COSTILLARES 0,80m.
Juan Gabriel Fernández García KIMBA XVII 1,00m.
Tania Abad López NUBE 1,10m.
Sandra Yañez Gil FLOKI 1,00m.
Nuria Tizón González ETNA DES LOGES 1,20m.
Héctor Vidal Cuns POUPEE DE JOUET 1,20m.
Marta Bartolome Diaz KAERO GAL 0,80m.
Adrián Sánchez López GOMINOLA 1,20m.
África Guimaraens Sotillo PIROPO 0,80m.
Roi Calviño Rabon CHARIAL PS 1,00m.
Roi Calviño Rabon CHARIAL PS 1,10m.
Ainoa Calviño Rabon YPACARAI DE OLID 1,10m.
Eire Picos Coira DEMBER DA SEARA 0,80m.
Milagros Pardo Vázquez COSTILLARES 0,80m.
Carmen Antelo García AGR CORAL 1,10m.

Boletín informativo

Suscribirse ao noso boletín para recibir novas importantes

Cookie settings
Configuración de cookies